shoste_chuttya Український рок-гурт "Шосте Чуття" презентує нову відео-роботу на пісню "Я без тебе" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Український рок-гурт "Шосте Чуття" презентує нову відео-роботу на пісню "Я без тебе"

Масштабні зйомки, непідйомні повітряні кулі, Довгі дні приготувань, боротьба із стихією вітру та дощу назавжди загартувала хлопців із гурту "Шосте Чуття".

Саме такими зусиллями було створено новий кліп на пісню "Я без тебе", який планують запустити вже вкінці цього літа.

До слова, пісня "Я без тебе" з нового альбому, яка стала назвою для цілого туру набула досить великої популярності серед слухачів і навіть з'явиться на телебаченні у одному з відомих серіаліті нашої країни.

Композиція лірична за настроєм, але водночас традиційна для «Шостого Чуття» за звучанням.

«Коли ти залишаєшся серед чотирьох стін з одним вазоном і тишею навколо, тільки тоді починаєш усвідомлювати, що не цінував тих днів, коли кохана людина буле поруч і заповнювала цю порожнечу. Тепер ти до нестями хочеш знову спільних сніданків, кави з одним на двох круасаном, невимушених посмішок та пронизливих поглядів, годинних розмов ні про що, і водночас про все, прогулянок під палючим сонцем і проливним дощем, та, навіть, сварок, які закінчуються за 15 хвилин палким поцілунком та засинанням в обіймах під улюблений фільм. І ти кажеш: «Я без тебе цього всього не зможу», – розповів про пісню соліст гурту Михайло Бучковський.