wiband_prew Вiдбувся релiз дебютного альбому "Перший подих" українського рок-гурту "Штучний Iнтелект" — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Вiдбувся релiз дебютного альбому "Перший подих" українського рок-гурту "Штучний Iнтелект"

Вiдбувся релiз дебютного альбому "Перший подих" українського рок-гурту "Штучний Iнтелект"

Штучний Iнтелект - молода музична формацiя, створена двома братами-адептами цифрового мислення та послiдовниками традицiй спражнього альтернативного українського року.

WIband_sm Вiдбувся релiз дебютного альбому "Перший подих" українського рок-гурту "Штучний Iнтелект" — UA MUSIC | Енциклопедія української музикиЗустрiвшись iз потужним голосом талановитої спiвачки "штучний iнтелект" оживає, "вiдкриває почуття" й отримує "перший подих" в однойменному музичному альбомi, що з перших рифiв змушує серце битися частiше, а вибухова сила накриває хвилею драйву, енергетики та здiймає "наче крила".

У своїй творчостi гурт торкається вiчних питань, якi в певнi перiоди життя кожен задає собi та iншим. У текстах пicень є кохання i бiль, доля i надiя. А найголовнiше - сила долати всi перешкоди на своєму шляху.

Якщо ти потрапиш до мережi "Штучного iнтелекту", тримай себе, адже вiдчуєш, як "струм мiж нами б'є", або лети до самих глибин свого серця!

Гурт "Штучний Інтелект" заснований братами Сєркіними. Олександр та Сергій Сєркіни вже записали два альбоми, але у складі англомовної групи SPIRITZ.

Разом iз Людмилою Антохі, яка вже зарекомендувала себе як учасниця українського X-Factor та солicтка проекту Voice of the Sympho Rock, вони випускають перший україномовний альбом "Перший подих". Релiз альбому вiдбувається на усiх стрiмiнг-платформах: iTunes, GooglePlay, Spotify та iн. Cингл "Лечу" потрапляє до Топ-чартiв провiдних українських радiостанцiй.

До гурту приєднується ударник Влад Короленко, який з Олександром і Людмилою також грає у проекті Voice of the Sympho Rock. Музиканти приймають участь у масшабних проектах симфонiчного року на перших сценах країни (Нацiональний палац мистецтв "Україна" та iн.), фестивалях, телевiзiйних проектах.