Joneser-vilni Vilni- дебютний альбом українського поп-рок проекту JONESER — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Vilni- дебютний альбом українського поп-рок проекту JONESER

JONESER - новий проект виконавця і сонграйтера Стаса Веречука. Гітарний інді, хукові приспіви, елементи електроніки та сінті-попа.

Joneser - на американському слензі означає людину, яка сильно чогось хоче. «Я вирішив назвати проект саме так, тому що на даному етапі мого життя це точне визначення мене і моїх амбіцій», - ділиться Стас Веречук.

За словами самого артиста, тексти пісень альбому Vilni були написані всього за три тижні. Вони наповнені глибиною особистісних переживань і зачіпають одвічну тему пошуку себе і життєвих цінностей.

Над дебютним альбом Joneser працював в студія Iksiy music, разом з командою саунд-продюсерів, які відомі по роботі з багатьма українськими топ-артистами.

«Пам'ятаю той день, коли я перший раз почув фінальну версію пісні Vilni», - розповідає лідер проекту Стас Веречук. «За хвилину до цього я абсолютно не розумів, що мені робити з моїми піснями і музикою, з ким мені працювати далі, які у мене взагалі плани? Але коли я почув перші ноти заголовної пісні альбому, все в моїй голові раптом встало на свої місця! Я відразу побачив масу картинок з мого музичного майбутнього! »

Вихід альбому Vilni - точка відліку для проекту JONESER. У найближчих планах артиста випуск відеокліпу, режисером якого став відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський.

JONESER - VILNI (ВІЛЬНІ)