Андрій Заліско - Знаєш (Video)

1300

Андрій ЗАЛІСКО презентував літній трек! (audio-версія)

Легка та водночас запальна пісня з’явилась у репертуарі ЗАЛІСКА, - про це він повідомив у своїх соціальних мережах, напередоні старту літнього сезону.

«Знаєш» - пісня, яка з перших нот закликає до танцю, відпочинку та налаштовує на справжній літній настрій! Саме новий трек співака, має усі шанси стати головним хітом цього літа.

«За змістом пісня є простою і доступною для всіх, сподіваюсь, що саме у ній кожен знайде своє: частинку своєі історії, настрій чи справжнє щастя. «Знаєш» спонукає взяти відпустку та забути про усі клопоти. Сподіваюсь, що цим треком ми всі гарно розпочнемо сезон відпусток і зробимо це літо незабутнім», - зазначив співак

У пісні ЗАЛІСКО співає про щасливі моменти життя, пристрастні та бурхливі відносини, а також розповідає як добре отримувати задоволення від життя.

«У розпал літнього сезону, я маю багато концертів під відкритим небом, тому й вирішив приготувати шанувальникам сюрприз. Ця пісня, викликає у мене радість :

«Я щасливий»! Щасливий тому, що можу і хочу тішити свою публіку якісною українською піснею. А також бажаю усім цього літа гарного
Відпочинку, а головне, щоб було з ким і було за що!» - підкреслив артист.

Додамо, що музична новинка створилась у творчому тандемі із саунд-продюсером JULIK-ом, який надав пісні оригінального стилю. Зазначимо, що це не перша співпраця артиста із саунд-продюсером!