Артем Кондратюк - Я благаю (Video)

2401
75456762_2186670101434069_4769473599234899968_n Артем Кондратюк - Я благаю — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Не пройшов і місяць після прем'єри нового синглу від Артема Кондратюка, як він уже презентує нове відео на пісню "Я благаю". Осінь у артиста видалась досить продуктивною. Творчий тандем з українськими авторами Олександром Яшиним та Василем Радугою приніс новий подих творчості артисту.

Над екранізацією пісні працювали дуже талановиті люди. Кліпмейкер Василь Боровий відзняв увесь кліп. Він дуже наполягав показати в новому відео справжню осінь. Зйомки нового відео проходили в місті Житомирі. В перший день зйомок на місто впав дуже густий туман. Всім здавалося, що природа ніби спеціально для зйомок огорнула усі локації гарним теплим туманом. Від цього картинка відео стала більш загадковою. Режисер Маргарита Івасенко. Вона допомагала в усіх творчих та організаційних питаннях. Після локацій природи зйомки перенеслися в професійну студію "S O F I T", де знімали образи головної героїні, яку зіграла модель Марія Смірнова. Образ для жіночої ролі створила український дизайнер Marina Gin. Makeup - Ксенія Біловус. Директор - Лариса Івасенко.

"Увесь кліп - це стан душі. Кожна людина потребує обіймів та тепла. Вона хоче відчувати себе коханою. Зазвичай, осінь в усіх асоціюється з настанням холодів та наближенням зими. Променів сонця мало і усім хочеться тепла. Так і між людьми буває. Саме від бажання душевного тепла народжується потреба зігрітись теплотою обіймів коханої людини. Це дуже відчувається в тексті пісні. Деякий драматизм ситуації обертається в справжню романтику. Від цього ми відштовхнулися і захотіли передати цей стан у новому відео. Я вдячний усім, хто причетний до створення нового відео як в кадрі, так і за кадром" - коментує Артем Кондратюк.

Пісня "Я благаю" - це перша композиція , яка увійде в третій альбом співака. Новий кліп вже є на офіційному YOUTUBE-каналі Артема Кондратюка.