Брати Станіслава - Завше Молоді (Video)

2587
bro_stanislava_uamusic Брати Станіслава - Завше Молоді  — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Наші герої, які замолоду поклали власне життя заради нас з вами, живі до тих пір, поки живе про них пам'ять. Саме з такими думками ми створювали нашу нову пісню "Завше Молоді". І так склались планети, що в момент завершення запису синглу Руслан Горовий, журналіст та письменник, започаткував музичний проект "Так працює пам'ять'', присвячений Дані Дідіку, молодому 15-річному патріоту, який загинув у Харкові під час Ходи Гідності від вибухівки, закладеної проросійськими найманцями.

Гурт '' Брати Станіслава'' без вагань вирішили долучитись до '' проекту пам'яті'', тим самим присвятивши пісню Дані та всім загиблим за Незалежність країни. Бо саме завдяки нашим з вами спогадам, вони житимуть вічно. Бо саме так працює пам'ять.

"Наразі для проекту вже записано кілька треків. Зокрема від гуртів KOZAK SYSTEM, Брати Гадюкіни, Широкий Лан. У стадії написання й зведення треки від Марини Одольської, гуртів TaRuta та Скрябін. Стовідсотково пообіцяли приєднатися Антитіла, ТНМК, Без Обмежень та Валерій Харчишин".