KiRA MAZUR - Де я (Video)

1116
28660408_817894181745472_6370006117957778353_n KiRA MAZUR - Де я — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Українська артистка, автор і виконавець пісень «Я би», «Народна», «Ти милий» і багатьох інших відомих треків KiRA MAZUR презентує пісню «Де я» і відео на неї.

«Основна тема цієї пісні - людство саме себе зариває в яму. Соціальні проблеми, що хвилюють людство роками, до сих пір залишаються невирішеними. І мене ця тема дуже сильно турбує» – позначила основний меседж нової пісні KiRA.

За словами співачки, пісня народилася миттєво і все відразу: слова, музика, відеоряд в голові, але, подивившись на деякі рядки, їй довелося відкласти матеріал на деякий час.

«Світ зітканий із любові -
Вони поливають кров’ю,
Щоб не відпускати нас…

Коли написала цю строчку, сама здригнулась і не змогла утримати сліз», – зізнається KiRA MAZUR. Це перший трек в репертуарі співачки на соціальну тему, і раз по раз перечитуючи рядки, автор сумнівалася, чи зможе пісня і послання в ній так само глибоко зачепити серця слухачів, як і її.

«На мене завжди сильно впливали світові події соціального характеру. Я відчуваю себе частиною системи і сприймаю людство, як один організм. Іноді я рада бути його частиною, і пишаюся, що я людина! Але іноді буває до болю страшно, прикро і соромно за весь рід людський.

За вікном 21ше століття, але до цих пір в Світі існують цілі країни, де людям не вистачає елементарного: води і їжі! А таким брудним повітрям, як зараз, людство ще не дихало ніколи. Неймовірна кількість вихлопних газів від автомобілів, хоча давно існують електромобілі, величезна кількість отруйних викидів в атмосферу, хоча давно існують способи видобутку чистої відновлюваної енергії. Всі лояльні способи вже існують, але існують і ті, хто не хоче повноцінно пускати це в наше життя.

Тим часом люди б'ються за шматочки землі і кордони, прокреслені на картах, коли планета в цілому гине.

Є на Землі люди, які котять цей світ вперед, а є люди, які тільки і кричать «Куди котиться цей світ!».

Останнім часом, пильно стежу за досягненнями і роботою всіх компаній Ілона Маска і захоплююся і, в цьому випадку, пишаюся, що я людина!

Мене притягують теми космосу, а також все, що стосується маленької блакитної планети в ньому, на якій ми з вами живемо.

Люди творчі та публічні просто зобов'язані звертати увагу на соціальні теми і закликати суспільство думати! Я зрозуміла, що не можу не опублікувати цю пісню!» – поділилася KiRA.

Що стосується відео, ідея і сам сюжет KiRA побачила, як тільки дописала останній рядок пісні. Співачка уявляла собі його на даху багатоповерхівки, але через невтішні прогнози погодних умов довелося шукати іншу локацію. Так знімальна група і сама KiRA MAZUR опинилися в першій-ліпшій покинутій будівлі, де за іронією долі або ж за незвичним збігом всі поверхи були розписані ім'ям Кіри.

«Вперше я зробила абсолютно все як хотіла. Просто дістала речі, які були у мене в шафі, ми взяли знайомого оператора, який режисирував мою ідею, і просто пішли на першу занедбану будівництво, яка попалася під руку режисерові - зайшовши туди, побачили, що стіни на поверхах розписані «KiRA». Мене це навіть не здивувало. Мені здається, все потрібне притягується і ми вирішили, що будемо знімати саме там», – говорить KiRA MAZUR

Спочатку по плану був просто якісний відеоряд для лірик-відео, але на кінець зйомок цікавих кадрів виявилося настільки багато, що режисер запропонував зробити повноцінний кліп.

Нагадаємо, що в кінці 2017 року, в Київському Планетарії KiRA MAZUR представила ексклюзивний концерт формату 360 градусів – космічне шоу з унікальним аудіо-візуальним рядом і світлом. Як бачите, неординарну KiRA MAZUR тема Космосу не відпускає, що, напевно, матиме відображення у дебютному альбомі співачки, який очікується восени.