Наталия Бучинская - Все сначала

Наталія Бучиснкая презентувала довгоочікуване відео на пісню «Все спочатку». Над кліпом працювала креативна знімальна команда: режисером виступив Радислав Лукін, відомий своїми відеороботами для «The HARDKISS», «KAZAKY» і Анастасії Приходько, а стилістом – геній оригінальних образів Слава Чайка, менеджер проекту - Яна Прядко.
«Для мене це знаковий кліп, адже, знімаючи його, я йшла на серйозний експеримент! – поділилася враженнями Наталія Бучинська. – У кліпі я приміряла відразу 3 образи, дуже незвичайних і невластивих мені раніше. Вже отримую багато відгуків про кліпі від глядачів, що кліп «Все спочатку» людям хочеться переглядати багато разів».
Хіт авторства композитора Ніколо і дочки модельєра Михайла Вороніна Лариси «Все спочатку» – пісня сильної жінки, що характерно підкреслив відзнятий відеоряд. У новому відео кожен образ Наталії Бучинської несе відчутний емоційний символізм, показуючи своєрідні етапи емоційного стану жіночої душі від підлого розчарування до неминучого, мудрого щастя.
На самому початку артистка постає перед глядачем у темних, мінорних тонах, які є проявом втоми від брехні і лицемірства в жіночій долі.
Далі, по мірі розвитку сюжету, Наталія одягається в біле – символ відродження і все навколо стає світлим. Таким чином, відкривається нова сторінка в житті, яка триває, йде своєю чергою, не дивлячись ні на що.
І нарешті третій – дивно яскравий, стильний образ, в якому закладено відчуття щирого усвідомленого щастя від життєвих змін, які призводять до кращого.
Окрім символізму, в новій відеороботі «Все спочатку» присутній цілий ряд особливостей. За сюжетом кліпу на локації розлили більш 200 літрів фарби. А ще глядачі побачать багато несподіваного: світильники з манекенів, фіранки з величезних скрипок, справжня ігуана – це тільки частина візуальних сюрпризів у самому незвичайному відео Наталії Бучинської.
Дивіться новий кліп «Все спочатку» Наталії Бучинської на музичному ТБ і на Youtube-каналі співачки!