Осіння прем'єра пісні "Я благаю" від Артема Кондратюка! (Video)

2361
kondratuk-blagau Осіння прем'єра пісні  "Я благаю" від  Артема Кондратюка! — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Коли збираються разом люди, які закохані в музику та творчість, то у них в результаті таких творчих тандемів народжуються прекрасні композиції. Цього разу в одному творчому цеху зібрались надзвичайно талановиті люди - композитор Олександр Яшин, поет Василь Радуга та український співак Артем Кондратюк. Композиція вийшла дуже лірична та тепла. Вона створює бажання від якого хочеться забути про все, зайти в затишну кав'ярню, випити смачної кави та душею загубитись в шелесті осіннього золота. Музичний настрій в цій композиції створив аранжувальник Андрій Гураль.

"За всю свою творчу кар'єру я зрозумів, що кожна людина дуже індивідуально сприймає ту чи іншу пісню. Вона бачить щось своє, яке дуже близьке до її життя. Коли я співаю цю пісню, я відчуваю самотній діалог особистих почуттів, який відбувається в моїй голові і торкається серця. Увесь трек пронизаний світлим та сильним коханням. Кожний, хто буде слухати пісню, неодмінно відчує щось своє і дуже особисте. Я сподіваюсь, що ця композиція подарує багато справжніх емоцій , які відчували та переживали майже усі! " - розповів співак.

Прихильники артиста дуже люблять лірику в його виконанні та давно чекали на новий сингл. Пісня "Я благаю" - це нова сторінка творчого життя Артема Кондратюка.