SWIFT - Живий (Video)

1536
uamusic_swift_zhiviy SWIFT - Живий — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

"Живий" - вражаюча нова пісня, що більше схожа на гiмн незламностi, присвячений нашим захисникам і тим,хто шість років працює на межі можливостей. Вона про найбільшу цінність нашого часу про життя і про нашу відповідальність.

 "Живий" - це благодiйний проект, створений командою #НаШапку, гуртом SWIFT студією ФДР та продакшн студією Віктора Придувалова Re.Evolution. До проекту долучилися  вiдомі українські музиканти: Едуард Приступа (Діля), Сергiй Кузін, Юрко Юрченко (Юркеш), Марiя Бурмака, і актор та співак Роман Мацюта.

Музиканти закликають усiх небайдужих перераховувати кошти на потреби палиативних хворих, підопічних фонду, бо кожна людина має право на гідне життя, і жодна хвороба не повинна стати на заваді цьому.  Всі кошти від скачування треку «Живий» надійдуть до нашого фонду та будуть спрямовані на підтримку  невиліковно хворих людей. 

“Ця пiсня виявилась дуже про нас. Про тих, хто потребує допомоги і хто постійно нам допомагає. Про тих, хто залишився і залишається живим в усіх сенсах цього слова Я написала друзям і ось ми вже на студії ФДР записуємо її разом, а Віктор Придувалов з командою знімає хроніку подій.” - каже Соня Сотник, iдеолог проекту #НаШапку, що реалізує його вже чотири роки. 

Якщо Ви мате бажання долучитись - тисніть тут - ДОПОМОГТИ.


Люди, які від щирого серця  працювали над проєктом:

Гурт SWIFT: Дмитро Щасний – вокал, Антон Крюков – гітара, ЄвгенТерлецький – гітара, Олександр Сітало – бас, Максим Мельник – барабани,

Едуард Приступа (Діля),

Марія Бурмака,

Роман Мацюта,

Юрко Юрченко (Юркеш),

Сергій Кузін

Запис і зведення: Ярослав Вильчик (ФДР)

Режисер:Віктор Придувалов

Оператори: Євген Креденцер, Олександр Кулак, Роман Данильченко

Продюсер: Соня Сотник

Виконавчі продюсери: Віктор Сема, Олена Божко

Режисер монтажу: Віктор Придувалов

Асистент режисера монтажу: Олександр Кулак

Інженер монтажу: Ігор Рак