Sysuev - 'Мій Час' (Video)

956
Sysuev_Мій_Час Sysuev - 'Мій Час' — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Український R&B артист Sysuev, який поступово виходить на міжнародну музичну арену, повертається з новим кліпом під назвою "Мій Час". Дане відео описує тернистий шлях талановитих людей до омріяної мети. Артист присвячує його всім митцям, музикантам, танцівникам, спортсменам, які усе своє життя виборюють місце під сонцем, ніколи не відступаючи перед невдачами, що трапляються на їх шляху.

Місяць тому артист разом з українським режисером Тарасом Меренковим попросили своїх друзів з різних країн зняти короткі відео, щоб вони продемонстрували, як саме вони розуміють шлях до мрії, що він для них означає. Зібравши ці відео разом, вони змонтували кліп "Мій Час".

Sysuev – артист, музикант, переможець шоукейсу "Kyiv Music Days" (номінація «вибір НСК Олімпійський»). Sysuev є одним із перших артистів з України, який поступово виходить на міжнародну музичну арену. За останні два роки артист випустив альбом «MmrZ» на американському інді-лейблі “One Percent” та декілька окремих синглів і кліпів, на які звернули увагу провідні музичні видання і блогери США, Великобританії і Мексики, зокрема: Thisis50, WuWorld, Tunecollective, Kaboom, DJ Clue's Desert Storm, тощо. Влітку цього року Sysuev успішно виступив на музичних фестивалях Білі Ночі та Hedonism.