ТАБУЛА РАСА - Бабочки июля (Video)

882
tabula-rasa ТАБУЛА РАСА - Бабочки июля — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

Всім відома фраза "Літо - це маленьке життя", саме цю ідею і вирішив втілити в своєму новому кліпі легендарний гурт "Табула Раса" на чолі з фронтменом Олегом Лапоноговим і режисером Kostiantyn Karabas Mykhailoff.

У кліпі "Бабочки лета" Київ, а також два міста супутника Буча та Ірпінь показані такими, як вони є, надихаючими, молодіжними, сучасними і справжніми. А часом такими холодними і дощовими, як зараз. За задумом режисерської команди учасники групи "Табула Раса", а також інші герої кліпу демонструють весь спектр занять, якими можна урізноманітнити своє дозвілля, перебуваючи влітку в Києві. Дивлячись на героїв кліпу, немає сумнівів, що кожен з них закоханий в Київ, який для когось є рідним, а для когось став рідним і коханим лише згодом.

- Часто артисти шукають локацію, намагаються винайти велосипед і показати те, чого немає насправді. Ми ж вирішили, що потрібно зняти відео, яке буде своєрідним освідченням у коханні рідному місту - Києву. Думаю, багато хто, як і ми, люблять Київ таким, яким він є, тому і ми закликаємо любити його справжнім, - каже фронтмен гурту "Табула Раса" Олег Лапоногов.

- Спочатку ми хотіли зробити кліп стилізований під хоум-відео. Візуально це повинно було виглядати в дусі The Beatles "Blue Jay Way". Але як тільки почали знімати зрозуміли, що як не крути в результаті вийде щось своє. Знімаючи музикантів в звичайних ситуаціях, ми мимоволі отримували не ілюзію, а справжнісіньке життя гурту "Табула Раса". Це просте добре відео без пафосу. Тільки справжнє життя і непідробні емоції, - каже режисер відео Kostiantyn Karabas Mykhailoff.

У кліпі показано і район Воздвиженки, і центр з висоти пташиного польоту, і різні парки відпочинку, а також Контрактова площа і сучасні райони столиці. Крім того, є багато зйомок у містах-супутниках Буча та Ірпінь. Всі ці місця символізують єдність і в той же час різноплановість Києва.