Українська група показала уражений вірусом Київ в 3D.


Київське інді тріо MILES BABIES презентувало свій другий офіційний відео кліп на композицію «Меланхолія Сіті».
Режисером відео виступила молода 3D художниця з Києва, - Олена Семак. Для кліпу був створений 3D місто, що нагадує Київ.
Режисер (до слова, кліп був повністю створений однією людиною) надихалася конструктивістській пострадянської естетикою, бажаючи за допомогою суворих і незграбних форм підкреслити беззахисність всього живого перед велетнем міста.

Так говорить про відео учасниця команди, барабанщица Ольга Хоменко: «Ми хотіли відобразити у відео, як і в самому треку, внутрішню меланхолію жителів великих міст.»

Олексій Макаров, лідер MILES BABIES так коментує відео: «Уявіть собі, якби Денні Бойл приїхав до Києва знімати епізод для свого легендарного« 28 днів потому ». Побачене в кліпі може вас наштовхнути на роздуми про самотність і небезпеки. Але ніяких монстрів тут немає, тут щось зовсім інше »

MILES BABIES - київська кул / фанк / рок / хіп-хоп група, існуюча з 2012 року. В арсеналі у музикантів два сингли, живий LP, три кліпи і десятки зіграних концертів на клубних та фестивальних майданчиках України. Найближчим часом готуються до виходу ще два сингли: перша україномовна композиція «Естетам» і «Мунний Лайт»
Лейтмотив творчості команди - через своїх пісень чесно і неупереджено ілюструвати внутрішній світ людини і його життя в світі зовнішньому. Життя в Мегаполісі - одна з ключових тем, яку культивує група у своїй музиці.

12544629_1022837887759658_497228790_o Українська група показала уражений вірусом Київ в 3D. — UA MUSIC | Енциклопедія української музики