Воплі Відоплясова - А-я-я-й (Video)

1099
vv Воплі Відоплясова - А-я-я-й — UA MUSIC | Енциклопедія української музики

У новому кліпі від “Воплів Відоплясова” Олег Скрипка реалізував себе в якості актора!

Пісню “А-я-я-й” українського легендарного гурту “ВВ” було написано, коли музиканти жили і працювали у Франції. Тому її тоді грали і співали разом із французькими колегами! Тож не дивно, що певні романтичні атмосфера й дух музичних салонів Європи знайшли своє відображення у відео на пісню, якій подарували свіжий саунд на студії #M1Studio.

– “А-я-я-й” – це романтично-небезпечно-трагічний трилер, справжня кривава історія з нападом розбійників! – коментує Олег Скрипка. – У ній я постану як героєм, так і антигероєм. Точніше, я оповідатиму чарівним глядачкам епізод, у якому я невимовно крутий, а як і що воно виявиться насправді… Все побачите! Ми дотримувалися ретро-естетики, проте сюжет не має прив’язки до часу. Бо ж романтичний екшн завжди актуальний!

Режисером кліпу став добре знаний кліпмейкер Діма Маніфест та Дмитро Шмурак.

– Ідею ми вигадали разом із Олегом. Хотіли поєднати комедію з драмою, також щоб наша робота не була подібна на жодну іншу! – ділиться він. – В роботі ми максимально використовували харизму Олега, що призвело до того, що ми дуже багато сміялися на майданчику і постпродакшені. У відео зображено, як одну історію буває подано зовсім по-різному.