Олег Вінник

Олег Вінник (нар. 31 липня 1973 в селі Вербівка Черкаської області) — український співак, композитор та автор пісень. Здобув популярність у Німеччині, Австрії та Швейцарії як виконавець головних ролей популярних мюзиклів під сценічним ім'ям OLEGG.

Біографія

Олег Винник народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка, Кам'янського району, Черкаської області. Середню школу закінчив в селі Червоний Кут, (Жашківський район, Черкаська область). Брав активну участь у художній самодіяльності, мав хист і до співу, і до гри на улюбленій електрогітарі.

Після закінчення школи вступив на хормейстерський відділ Канівського училища культури. Першим місцем роботи після закінчення училища стала Черкаська обласна філармонія. У 20-ти річному віці Олег Винник став солістом Черкаського народного хору, де працював разом із заслуженою артисткою України Ольгою Павловською.

В рамках програми культурного обміну Олег проходив стажування в Німеччині. Під час стажування отримав пропозицію Люнебургського театру із Нижньої Саксонії, де продовжив кар'єру, виконуючи партії в опері «Toska» і опереті «Paganini». Далі - два роки навчання у Гамбурзі під пильним керівництвом викладача вокалу Джона Лемана, а також перші спроби в жанрі мюзиклу. Спочатку були ролі Люченціо («Kiss me Kate» (1999-2001), Фебуса і Клопена («Der Glöckner von Notre Dame» (2001-2002).

Та чи не найважливішою стала роль у мюзиклі «Знедолені» («Les miserables») за однойменним романом Віктора Гюго. 30-річний Олег Винник зіграв роль Жана Вальжана (Jean Valjean) - героя, якому на початку мюзиклу 46, а у фіналі - за 80 років. Наступною важливою роллю стала роль Чорного принца – Смерті (Der Tod) у мюзиклі «Елізабет» («Elisabeth»).

Починаючи з 2011 року Олег Винник зосередився на сольній кар'єрі в Україні. Є автором усіх пісень, що входять до його альбомів.

Після проведених кількох років в Україні Олег Винник знайшов ще більшу популярність. Найбільшу популярність принесла пісня як «Счастье».

19 грудня 2011 року Винник презентував альбом «Ангел», в 2012 році - альбоми «Счастье» і «Роксолана» (2013).

У 2016 році пісня «Нино» стала лідером хіт-параду на радіо «Русское Радио Україна».

У березні 2016 року Олег Винник на концерті в Києві презентував нові пісні: «Ще мить», «Еще вчера», «Мати каже правду», «Як ти там».

24 листопада в ефірі українського телеканалу М1 відбулася презентація кліпу "Ніно" режисером якого стала Олена Вінярська.


Джерело: https://uk.wikipedia.org/